اخبار

#تسلیت

تسلیت به همکار گرانقدر جناب آقای دکتر عزیزی جدید

همکار گرانقدر جناب آقای دکتر عزیزی متخصص محترم ارتوپدی با نهایت تأسّف و تأثّر درگذشت پدر گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و برای روح عزیز از دست رفته تان از درگاه خداوند متعال علو درجات و همنشینی با آل طه (ع) را خواستاریم.

ادامه مطلب
#اخبار_اطلاعات

برگزاری آئین افتتاحیه واحد MRI بیمارستان دکتر فاطمی

امروز جمعه ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ پس از دوسال تلاش و پیگیری مجدّانه و مستمر مسئولین محترم مرکز، بخش MRI بیمارستان دکتر فاطمی با حضور وزیر بهداشت و درمان و استاندار محترم و جمعی از نمایندگان مجلس و مقامات استانی افتتاح گردید. ضمن عرض خداقوت و دست مریزاد به عوامل اجرایی پروژه، این افتتاح را به فال نیک گرفته و امیدواریم اثرات خیر مادی و معنوی آن نصیب تمامی همکاران گرانقدر شود.

ادامه مطلب
#تسلیت

تسلیت به همکار گرانقدر سرکار خانم ریاحی زاده

همکار محترم دفتر پرستاری سرکار خانم ریاحی زاده با نهایت تأسّف و تأثّر درگذشت پدر گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و برای روح عزیز از دست رفته تان از درگاه خداوند متعال علو درجات و همنشینی با آل طه (ع) را خواستاریم.

ادامه مطلب
#تسلیت

تسلیت به همکار گرانقدر جناب آقای پوربافرانی

همکار محترم اتاق عمل جراحی جناب آقای جهان پوربافرانی با نهایت تأسّف و تأثّر درگذشت مادر گرامیتان را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و برای روح عزیز از دست رفته تان از درگاه خداوند متعال علو درجات و همنشینی با آل طه (ع) را خواستاریم.

ادامه مطلب